<
 
 
 
 
 
 
     
 

YARGICI İNŞAAT

 
 

3D MODELLEME

 
 

3D Modelleme Çalışması Nedir?
3D Modelleme, bilgisayar programı kullanarak, profesyonellerce, cephelerinizin, iç mekanlarınızın, mağazalarınızın, ofislerinizin ve tasarım istenen tüm mekanlarınızın uygulama yapılmadan önce bitmiş halinin nasıl olacağını görmenizi sağlayan teknolojik çalışmadır.


3D mimari çizim çalışmalarımızda isteklerinizi ve önceliklerinizi dinliyor, bunları göz önünde bulundurarak mekanlarınıza kendi tasarımlarımızla yepyeni bir konsept oluşturuyoruz. Bunu yaparken istenilen desenleri, damaskları ve ışık sistemlerini, malzemeleri ve tasarımları sizlere arzu ettiğiniz tüm detaylara kadar sunarak gerçek mekanda dolaşıyormuşsunuz izlenimi veren bir sunum imkanı sağlamaktayız.


Uzman mimar ve mühendis kadromuzla dijital ortamda size gerçekliği sunuyoruz…


3D tasarım ve dekorasyon çizimlerinde, bilgisayar ortamında mekanınızın ve projenizin bitmiş halini kullanılan özel programlarda görüp, daha uygulamaya başlamadan değişiklik yapabilir, projeyi hayata geçirmeden önce nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabilir, değişiklik önerilerinizi bildirebilirsiniz.


Taslak aşamasındaki projelerinizde de 3D Modelleme, hem müşterinin mekanı daha iyi algılaması hem de fikirlerinizi daha iyi ifade etmeniz açısından olumlu olacak ve işin ileriki aşamaları için bağlayıcı etki sağlayacaktır.


Mimari cephe tasarımı, mimari sunum, 3d modelleme, iç mekan modelleme, 3d sunum hazırlama, 3 boyutlu bina ve ürün modelleme, giydirme cephe tasarımı, 3d kat planı, bilgisayar programında 2d kat planı hazırlanması, mimari ve teknik animasyon, mimari görselleştirme ve mimari modelleme konularında uzman kadromuz ile profesyonel hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

 

Anasayfa I Ürünler I Hizmetler I Referanslar I İletişim I Hakkımızda

info@yargiciinsaat.com