HeaderYargici
 
 
 
 
 
 
     
 

YARGICI İNŞAAT

 
 

DEKORATİF CEPHE KAPLAMA UYGULAMALARI

 
 

Hazır Mantolama Sistemleri

Hazır Mantolama Sistemleri

Dış cephe sistemlerinde son zamanların en gözde uygulamalarından biri olan hazır mantolama sistemleri, etkili çözümlerin ortaya konulması konusunda oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Dış cephe sistemleri olarak geliştirilen dekoratif mantolama ürünlerinden bir olan özel bir patente sahip olan bu sistemler, kaplama tuğla, terra cotta ve taş kaplama modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu sistemlerin üretim altına alındıkları sırada gizli dübel bölgeleri meydana getirilmekte ve bu sayede uygulama esnasında daha etkili sonuçlar ortaya konmaktadır.

Diğer yandan hazır mantolama sistemleri uygulama altına alınmalarından sonra herhangi bir ek kaplama ürününe ihtiyaç duymamaktadır. Bunun yanında dış etkenlere karşı dayanıklı bir yapıda üretilen bu sistemler, montaj anlarında oldukça hızlı ve pratik bir uygulama sunmaktadır. Tüm bunların yanında panellerin önceden fabrika ortamında hazırlanmış olması mimari açıdan birçok yapıya estetik ve büyüleyici görüntüler getirmektedir. Bu nedenle bu yapılar işçilik ve görsellik açısından her zaman için ön planda yer almaktadır.

Dekoratif olmalarının yanında hava şartlarına da oldukça dayanıklı olan bu sistemler, bakteri, nem ve mantar gibi oluşumlara karşı da oldukça dayanıklı bir yapı göstermekte ve yaz kış yapıları koruma altına almaktadır. Diğer yandan bu yapıların çoğu zaman ısı ve su yalıtım sistemlerine katkı sağladığı ise açıktır. Bu sayede mimari bir görüntünün altında hem su yalıtımı hem de ısı yalıtımı kolaylıkla gizlenebilmektedir.

Hazır mantolama sistemleri yapıların ısıl dengeye oturtulmasında oldukça etkili bir konumda yer almaktadır. Bu konuda sağlanan avantajlar sayesinde hazır mantolama sistemleri, yapılarda büyük bir oranda yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Enerji verimliliğinin istenen bir şekilde korunmuş olması, kışın yakacak ihtiyacının neredeyse yüzde 50 oranında azalmasına ve yaz aylarında ise soğutma sistemlerine fazla ihtiyaç duyulmamasını neden olmaktadır.

Siz de yapılarınızda hem estetik bir görüntü hem de yakıt tasarrufu sağlamak istiyorsanız, hazırmantolama sistemlerini tercih edebilir ve uzun yıllar boyunca bu yapıları binalarınızda sorunsuz bir şekilde konuşlandırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hazır mantolama sistemlerine dahil olmak ve bir an önce binalarınızda gereken yerlere konuşlandırmanızdır.

Dekoratif Mantolama Panelleri

Yargıcı Mantolama Paneli 695

695 Ahşap Görünümlü Dekoratif Fugalı Panel

695 Ahşap Görünümlü Dekoratif Fugalı Panel cephe tasarımlarında fark yaratmak için piyasaya sunduğumuz bir malzemedir. Farklı modelleriyle ve sağladığı yüksek ısı yalıtımıyla cephelerde farklı görünümler yaratmak isteyenlerin tercihidir.

Yargıcı Mantolama Paneli 694

694 Dekoratif Fugalı Panel

694 Dekoratif Fugalı Panel cephe tasarımlarında fark yaratmak için piyasaya sunduğumuz bir malzemedir. Farklı modelleriyle ve sağladığı yüksek ısı yalıtımıyla cephelerde farklı görünümler yaratmak isteyenlerin tercihidir.

Yargıcı Mantolama Paneli 693

693 Dekoratif Fugalı Panel

693 Dekoratif Fugalı Panel cephe tasarımlarında fark yaratmak için piyasaya sunduğumuz bir malzemedir. Farklı modelleriyle ve sağladığı yüksek ısı yalıtımıyla cephelerde farklı görünümler yaratmak isteyenlerin tercihidir.

Yargıcı Mantolama Paneli 692

692 Dekoratif Fugalı Panel

692 Dekoratif Fugalı Panel cephe tasarımlarında fark yaratmak için piyasaya sunduğumuz bir malzemedir. Farklı modelleriyle ve sağladığı yüksek ısı yalıtımıyla cephelerde farklı görünümler yaratmak isteyenlerin tercihidir.

Yargıcı Mantolama Paneli 691

691 Dekoratif Fugalı Panel

691 Dekoratif Fugalı Panel cephe tasarımlarında fark yaratmak için piyasaya sunduğumuz bir malzemedir. Farklı modelleriyle ve sağladığı yüksek ısı yalıtımıyla cephelerde farklı görünümler yaratmak isteyenlerin tercihidir.

Yargıcı Mantolama Paneli 653

İsobrick 653

İsobrick bir ısı yalıtımlı dekoratif cephe kaplama panelidir.  Tuğla kaplama görünümlü olmasının yanında sağladığı yüksek ısı yalıtım değeriyle ve uygulama kolaylığı ile cephelerde tercih sebebi olmaktadır. 

Yargıcı Mantolama Paneli 655

İsocotta 655

İsocotta bir ısı yalıtımlı dekoratif cephe kaplama panelidir.  Tuğla görünümlü olmasının yanında sağladığı yüksek ısı yalıtım değeriyle ve uygulama kolaylığı ile cephelerde tercih sebebi olmaktadır.

Yargıcı Mantolama Paneli 656

İsocotta 656

İsocotta bir ısı yalıtımlı dekoratif cephe kaplama panelidir. Terra Cotta görünümlü olmasının yanında sağladığı yüksek ısı yalıtım değeriyle ve uygulama kolaylığı ile cephelerde tercih sebebi olmaktadır.

Yargıcı Mantolama Paneli 657

İsostone 657

İsostone bir ısı yalıtımlı dekoratif cephe kaplama panelidir. Taş kaplama görünümlü olmasının yanında sağladığı yüksek ısı yalıtım değeriyle ve uygulama kolaylığı ile cephelerde tercih sebebi olmaktadır.

Yargıcı Mantolama Paneli 658

İsostone 658

İsostone 658  Terracotta görünümü ile Taş Kaplama görünümünün birleşmesinden oluşan bir yeni dekoratif kaplama malzemesidir.

Yargıcı Mantolama Paneli 660

Fugapan Taşdesen 660

Fugapan Taşdesen 660 Taş Desen görünümüne sahip yeni bir fugalı dekoratif mantolama sistemidir. Hazır fugası sayesinde sonradan fuga açma problemini ortadan kaldırmaktadır.

Yargıcı Mantolama Paneli 670

Fugapan Taşdesen 670

Fugapan fugalı  mantolama sistemidir. fugapan son yıllarda ülkemizde gittikçe artmakta olan mantolama uygulamasına yeni bir hava getirmektedir. Sonradan fuga açma sorununa çözüm olmakta ve hazır fugaları sayesinde hem uygulama da kolaylık getirmekte hem de cephelerde dekoratif görüntüler oluşturmaktadır..

Yargıcı Mantolama Paneli 680

Fugapan Taşdesen 680

Fugapan Taşdesen 680 Kesme Taş Desen görünümüne sahip yeni dekoratif mantolama sistemidir.

Yargıcı Mantolama Paneli 690

Fugapan Taşdesen 690

Fugapan Taşdesen 690 Kayrak taşı desenli yeni bir dekoratif mantolama panel sistemidir.

Yargıcı Mantolama Paneli 661

Fugalı Panel 661

Yargıcı Mantolama Paneli 662

Fugalı Panel 662

Yargıcı Mantolama Paneli 663

Fugalı Panel 663

Yargıcı Mantolama Paneli 664

Fugalı Panel 664

Yargıcı Mantolama Paneli 666

Yalıbaskı Panel  666

Yargıcı Mantolama Paneli 667

Mantopan 667

 


 

 

 

 

 

 

 

Anasayfa I Ürünler I Hizmetler I Referanslar I İletişim I Hakkımızda

info@yargiciinsaat.com